Zajazd Sobótka

83-300 Kartuzy (woj. pomorskie)
Kategoria: pensjonaty
Liczba miejsc: 24

Pensjonat Sobótka, otoczony raduńskimi jeziorami, zielonymi wzgórzami i lasami, jest prawdziwym klejnotem w sercu natury.

Jego przyjazna atmosfera, doskonale wyposażone pokoje hotelowe i smaczna kuchnia, słynąca z ryb, pierogów i zrazów wołowych, sprawiają, że jest to jeden z najbardziej cenionych pensjonatów na Kaszubach.

Od lat siedemdziesiątych, Sobótka jest znanym punktem na mapie turystycznej, jako jeden z pierwszych zajazdów na trasie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Pensjonat przeszedł gruntowną renowację, a jego stylowo urządzona restauracja utrzymana jest w ciepłych, przytulnych barwach. Posiłki są zawsze podawane w kwiatowej oprawie, a dekoracje uzupełniają obrazy duńskich malarzy i stare fotografie z okolicy. Wszystkie pokoje hotelowe są w pełni wyposażone, z własną toaletą i łazienką, telewizją satelitarną i bezprzewodowym internetem.

Z restauracji, tarasu i hotelu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na jezioro, las i okolicę. Pensjonat Sobótka posiada własną przystań z pomostem do kąpieli i biwakowania.

Goście mogą wypożyczyć sprzęt wodny (kajak, łódź wiosłową i kanu), kijki do nordic walking oraz rowery górskie.

Dysponujemy dwoma dużymi prywatnymi parkingami, które mogą pomieścić jednocześnie kilka autokarów i samochodów osobowych, a także parkingiem zamkniętym.

Na górze Sobótka, tuż przy zajezdni, znajduje się punkt widokowy Sobótka.

Zajazd Sobótka oferuje pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe oraz jeden apartament z balkonem.

Dodatkowo, na drugim piętrze znajduje się mieszkanie 3-pokojowe z łazienką/wanną, które może pomieścić 6 osób.

Serwujemy śniadania dla gości hotelowych.

Dla gości hotelowych oferujemy 5% rabatu na posiłki i napoje w naszej restauracji.

Z hotelu roztacza się widok na przyległe jezioro, las i przepiękne, zielone okolice.

Zapraszamy serdecznie!