nocleg hotel karczma stara stajnia Zawidowice

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, która obejmuje 32 przytulne pokoje. Nasze jasne i przyjemne pokoje są urządzone w stylu, który wprowadza atmosferę spokoju i relaksu. Każdy pokój wyposażony jest w piękne drewniane meble, które dodają uroku i komfortu. Nasze pokoje są idealne dla par, ale również mogą być wykorzystane jako jednoosobowe z możliwością dostawki. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem, telewizor oraz dostęp do Internetu, zapewniając wygodę i funkcjonalność.

Dodatkowo, zapraszamy Państwa do naszej stajni, gdzie mogą Państwo nauczyć się jeździć konno i cieszyć się przejażdżkami zarówno na siodle, jak i bryczką czy wozem biesiadnym. To wspaniała okazja, aby zbliżyć się do natury i doświadczyć niesamowitej przygody na grzbiecie konia.

Karczma Stara Stajnia, nasze urokliwe i magiczne miejsce, serdecznie zaprasza na smakowite doznania kulinarne. Nasza karczma oferuje wyśmienitą polską i europejską kuchnię, wspaniałe biesiady wśród autentycznych starych sprzętów oraz ciepło palącego się kominka. Specjalnością naszej kuchni jest zupa borowikowa podawana w chlebie, kaczka pieczona z jabłkami oraz ręcznie lepione pierogi. Oferujemy również przygotowanie na zamówienie pieczonego prosiaka, udźca czy dziczyzny, aby zaspokoić wyjątkowe kulinarne upodobania naszych gości.

Jeśli Państwo posiadają konia, ale brakuje Państwu stajni, to serdecznie zapraszamy do naszego obiektu.