nocleg pensjonat amur

38-612 Solina (woj. podkarpackie)

Kategoria: pensjonaty
Liczba miejsc: 24

Dom wypoczynkowy i przystań wodna „AMUR” to idealne miejsce na wypoczynek nad jeziorem. Oferuje on pokoje do wynajęcia 2, 3 i 4-osobowe, bezpośredni dostęp do jeziora, przystań wędkarską oraz sprzęt pływający, takie jak łódki i rower wodny. Do dyspozycji gości są również w pełni wyposażone kuchnie oraz telewizor.

Dom wypoczynkowy położony jest u podnóża góry Berdo (485 m n.p.m.) w malowniczej kotlinie nad jeziorem Myczkowce. Cisza i spokój pozwalają na oderwanie się od pędzącej cywilizacji wielkich miast, a malownicze otoczenie lasu, strumyków i jeziora zachęca do korzystania z wielu ciekawych tras wycieczkowych. Z tarasu domu można podziwiać widok na jezioro Myczkowce, które oddalone jest o około 150 metrów od domu i oferuje świetne warunki dla wędkarzy.

Zainteresowanych środowiskiem wodnym Jeziora Myczkowieckiego zapraszamy do korzystania z naszej przystani wodnej oraz ze sprzętu wodnego. Otwarta przestrzeń otaczająca dom pozwala każdemu indywidualnie odpocząć, a organizowanie ognisk umożliwia wspólne spędzenie czasu i integrację naszych gości.

Dom wypoczynkowy Amur znajduje się około 1 km od centrum miejscowości Solina.