Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 2

00-375 Warszawa (woj. mazowieckie)
Kategoria: schroniska
Liczba miejsc: 110

Nasz ośrodek, Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 2 w Warszawie, to doskonałe miejsce na tani nocleg w samym centrum Warszawy. Dzięki doskonałej lokalizacji jesteśmy jednym z najchętniej odwiedzanych schronisk przez turystów zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Co sprawia, że nasze schronisko jest tak atrakcyjne?

Usytuowanie w centrum miasta: Stanowimy doskonały punkt wypadowy do zwiedzania Warszawy. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się o kilka kroków stąd: Trakt Królewski, Stare Miasto, Łazienki, Wilanów, teatry, muzea, kina, galerie, centra handlowe i restauracje.
Czynność przez cały rok: Nasze schronisko jest otwarte przez cały rok, dzięki czemu możesz odwiedzić nas w dowolnym sezonie.
Wysoki standard i miła obsługa: Niska cena nie oznacza obniżonego standardu. Nasza obsługa dba o komfort i zadowolenie gości. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu gwarantujemy naprawdę udany pobyt.
Bogata oferta noclegowa: Posiadamy 110 miejsc noclegowych w salach wieloosobowych (łóżka piętrowe) oraz w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z TV i radiem.
Dodatkowe udogodnienia: Nasze schronisko oferuje kuchnię samoobsługową z pełnym wyposażeniem, przechowalnię bagażu (zarówno ogólną, jak i indywidualne skrytki), świetlicę z TV, ping-pongiem i grami planszowymi, a także deski do prasowania i żelazka. Bezpłatne Wi-Fi i kiosk internetowy są dostępne dla gości. Nie zapomnieliśmy także o automacie ze słodyczami i napojami oraz punkcie informacji turystycznej z bezpłatnymi materiałami informacyjnymi.
Zapraszamy do naszego schroniska na udany pobyt w sercu Warszawy!