Marina Hotele

70-800 Szczecin (woj. zachodniopomorskie)
Kategoria: hotele
Liczba miejsc: 50

Ten atrakcyjnie zlokalizowany obiekt znajduje się przy malowniczej marinie, gdzie przez cały rok można spotkać cumujące jachty. Oferuje pokoje 1,2,3-7 osobowe o wysokim standardzie komfortu, wyposażone w łazienki, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do internetu, a także pokoje premium i apartamenty. Goście mają do dyspozycji bar-restaurację, gdzie możliwe jest organizowanie imprez zamkniętych, w tym również na świeżym powietrzu.

W naszej okolicy oferujemy organizację różnorodnych wydarzeń, takich jak: koncerty, festiwale, zawody sportowe (żeglarstwo, narty wodne, skutery, windsurfing, quady), targi i prezentacje, imprezy prywatne, szkolenia i spotkania biznesowe, uroczystości rodzinne, a także dowolne inne propozycje Państwa, o ile nasze warunki na to pozwalają.

Zapraszamy serdecznie do naszych restauracji Marina Hotele. Z przyjemnością polecamy dania kuchni polskiej, staropolskiej, kontynentalnej oraz inne specjały Szefa Kuchni, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Organizujemy imprezy okolicznościowe dla grup do 200 osób, takie jak wesela, komunie, chrzciny, imprezy firmowe, bankiety i inne zabawy proponowane przez Państwa.

Serdecznie zapraszamy!