nocleg pod świerkami

38-610 Polańczyk (woj. podkarpackie)

Liczba miejsc: 42

Zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego „Pod Świerkami” oraz Domku nad Hoczewką w miejscowości Hoczew.

W ofercie zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz niezapomniane wrażenia z pobytu w naszym gospodarstwie i otaczających okolicach. Położeni w malowniczym terenie górskim w miejscowości Berezka, oferujemy piękne widoki i bliskość Jeziora Solińskiego. Nasze miejsce jest idealne zarówno dla indywidualnych podróżników, rodzin z dziećmi, jak i grup zorganizowanych. U nas można doświadczyć wiejskiego życia, ciesząc się bezpośrednim kontaktem z naturą i naszymi zwierzętami, takimi jak owce, kozy, bydło, ptactwo domowe, króliki i psy. Ponadto, możecie Państwo skosztować naszych własnych produktów, takich jak nabiał, warzywa i swojski chleb. Tworzymy niezapomniane wspomnienia z życia na wsi i zapewniamy wypoczynek w przyjemnej i rodzinnej atmosferze, delektując się pięknem bieszczadzkich krajobrazów.

Oferujemy drewniany domek AS dla 5-8 osób z kominkiem, w pełni wyposażoną kuchnią i łazienką. Posiadamy również domek 4-osobowy z dwoma pokojami, w pełni wyposażoną kuchnią, łazienką i tarasem. Dodatkowo, w miejscowości Hoczew mamy do dyspozycji domek 4-6 osobowy nad rzeką Hoczewką, z kominkiem, tarasem i pełnym wyposażeniem.

Nasze pokoje w Berezce to 4 pokoje 2-3 osobowe z łazienkami, oddzielonym wejściem w domu gospodarza i balkonami. Istnieje również możliwość wynajęcia całej góry, pomieszczącej od 9 do 15 osób.

Natomiast w miejscowości Hoczew oferujemy 3 pokoje z łazienkami, balkonem i w pełni wyposażoną kuchnią z oddzielnym wejściem. Dodatkowo, dostępna jest duża altana nad rzeką Hoczewką i rzeką San, zaledwie 10 metrów od rzeki i lasu. Zapewniamy ciszę, spokój i brak sąsiadów. Istnieje także możliwość wynajęcia całej góry dla maksymalnie 9 osób.

Zapraszamy serdecznie do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego „Pod Świerkami” i Domku nad Hoczewką, gdzie gwarantujemy niezapomniane wrażenia z pobytu w urokliwych okolicach i komfortowe noclegi.