Stylowa Chata w Bieszczadach

38-606 Baligród (woj. podkarpackie)
Kategoria: domy do wynajęcia
Liczba miejsc: 14

“Chata w Bieszczadach” to urokliwie usytuowany dom otoczony bieszczadzkimi łąkami i lasami, położony w miejscowości Baligród na trasie Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej. Z radością zapraszamy do nas wszystkich, którzy pragną odpocząć od hałasu i zmartwień dnia codziennego, posłuchać śpiewu ptaków, cykad i świerszczy.

Nasza chata, pięknie położona na zboczu Góry Baligrodzkiej, oferuje możliwość podziwiania niesamowitej panoramy na okoliczne góry, lasy i masywy leśne. Wokół panuje cisza i spokój. Wnętrze chaty urządziliśmy z dbałością o każdy szczegół. Pokoje wyposażyliśmy w stylowe meble, wszystko dla komfortu i dobrego samopoczucia naszych gości.

Nasza chata oferuje 5 stylowo urządzonych pokoi (4 dwuosobowe i 1 czteroosobowy), każdy z łazienką i telewizorem. Dodatkowo dla wszystkich gości przygotowaliśmy wygodny salon (gdzie również można przenocować), jadalnię i w pełni wyposażoną kuchnię.

W sumie, w naszej chacie może komfortowo przebywać do 14 osób.

Na zewnątrz przygotowaliśmy duży słoneczny taras, a dla najmłodszych – duży plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią, piaskownicą, a wokół ławeczki i stoliki.

Dodatkowe informacje: Dom jest całoroczny, zdrowy – bo z gliny. Dwa kominki, drewno bez ograniczeń Cisza 24h na dobę przez cały rok Sklep w dolinie 400m Karczma w dolinie 800m Wyciąg narciarski w Bystrem 2,5km Brak sąsiadów za płotem – nie ma też płotu… Śpiew ptaków, cykady i świerszcze od maja do października Nieograniczone świeże powietrze, piękne widoki przez każde okno i za progiem. Jezioro Solińskie 10km, Wiata biesiadna i miejsce na ognisko, Mnóstwo tras pieszych, konnych, rowerowych na każdym poziomie do wyboru: pod górkę, z górki, a wszystko praktycznie za progiem chaty. Oprowadzanie po lesie i okolicy, opowieści bieszczadzkie, myśliwskie przy smażeniu kiełbasek. Zimą kuligi przy pochodniach.