Ośrodek Wypoczynkowy Karolinka

62-230 Skorzęcin (woj. wielkopolskie)
Kategoria: pensjonaty
Liczba miejsc: 54

Oferujemy domki letniskowe dla 4 i 6 osób. Domki, które zostały oddane do użytkowania w 2011 roku, charakteryzują się wysokim standardem po gruntownym remoncie.

Lokalizacja kompleksu jest wyjątkowo korzystna! Znajduje się on w centrum Skorzęcina, nieopodal plaży i w pobliżu obiektów sportowych takich jak boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej oraz korty tenisowe, a także blisko głównej promenady.

Każdy domek wyposażony jest w:

W pełni wyposażony aneks kuchenny: lodówka, kuchenka, czajnik, komplet garnków i podstawowe przybory kuchenne
Łazienkę z kabiną prysznicową
Telewizor
Zadaszony taras
Miejsce parkingowe dla samochodu
Domki “Karolinka” znajdują się w sercu Ośrodka Wypoczynkowego Skorzęcin.

Skorzęcin to jeden z największych ośrodków turystycznych w kraju i największy w regionie Wielkopolski, usytuowany między jeziorami Niedzięgiel i Białe. Ośrodek zajmuje powierzchnię 54 hektarów i dysponuje około 6500 miejscami noclegowymi w domkach oraz pensjonatach. Na terenie ośrodka mieści się szeroka, piaszczysta plaża, punkt wypożyczania sprzętu wodnego, boiska sportowe, korty tenisowe, różnorodne restauracje, a wieczorem można bawić się na dyskotekach i dancingach. To idealne miejsce do odpoczynku wśród natury, oddychania świeżym powietrzem i doskonałe warunki do uprawiania wędkarstwa.

Podczas sezonu w ośrodku organizowane są liczne wydarzenia sportowe i kulturalne, w tym Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie, Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu na Długich Dystansach oraz turnieje siatkówki plażowej.