nocleg stadnina koni Kierzbuń

11-010 Barczewo (woj. warmińsko-mazurskie)

Kategoria: pokoje gościnne
Liczba miejsc: 50

Przedstawiamy wyjątkowy majątek Kierzbuń, wpisany do rejestru zabytków województwa warmińsko-mazurskiego jako urocza „mała rezydencja wiejska”. Jego urok i historia zostają uwiecznione na 125-stronicowym albumowym opracowaniu „Pałace i dwory dawnych Prus Wschodnich” autorstwa M.M. Garnców.

Nasz majątek składa się z kompleksu 10 budynków i rozległego terenu o powierzchni 292 ha, które otaczają nasze ziemie, rozciągające się na obszarze około 1,5 na 3 km. Cały obszar jest otoczony bujnymi lasami, które sięgają aż pod Szczytno. To magiczne miejsce emanuje dzikością i odosobnieniem, co stanowi jego wyjątkowy urok.

Największą atrakcją naszego miejsca są oczywiście konie i wszystko związane z jazdą konną. Oferujemy piękne tereny, hipodrom i krytą ujeżdżalnię, które stanowią raj dla miłośników koni. Jednak to nie tylko konie przyciągają uwagę, ale także wyjątkowa atmosfera tego miejsca.

Na naszym terenie znajduje się wiele atrakcji, takich jak czteropiętrowy DWÓR o powierzchni około 900 m2, piękny PARK o powierzchni 4 ha z malowniczym stawem i ruinami kapliczki rodowej. Funkcjonuje również gospodarstwo rolne, a w naszym obiekcie można skorzystać z wielu udogodnień, takich jak sala jadalna z kominkiem, standardowe łazienki, pokoje z łazienkami dla 1, 2, 3 i 5 osób, apartament dla 4+2 osób, oraz pokój dla 10 osób o powierzchni 70 m2 z kominkiem. Wszystkie te pomieszczenia są ozdobione obrazami i rzeźbami poplenerowymi, tworząc niepowtarzalny klimat. Dodatkowo oferujemy bezprzewodowy internet, saunę suchą, siłownię, solarium, barek z słodyczami, napojami i piwem, tradycyjne domowe wyżywienie, plac zabaw dla dzieci, stół do ping-ponga, pole do gry w rzut podkową, wypożyczalnię rowerów „przyjezdnych” oraz wiele innych atrakcji.

W naszych schludnych, przytulnych i wygodnych pokojach znajduje się osobna łazienka z toaletą, umywalką i prysznicem. Dodatkowo, każdy pokój zdobi kilka obrazów, które są pamiątką z plenerów w Kierzbuńskim. Większość pokoi posiada również dostęp do sieci Wi-Fi, abyście mogli pozostać podłączeni do świata nawet w tak magicznym miejscu.