podlaskie

Podlasie to kraina pełna zielonych atrakcji i bogactwa przyrody. Baza noclegowa skupia się głównie na obszarze województwa podlaskiego, ale obejmuje również część województw mazowieckiego i lubelskiego. Stolicą regionu jest Białystok, który oferuje najwięcej miejsc noclegowych w różnych cenach i standardach.

Na terenie województwa znajdziemy również mniejsze, ale równie znane i rozpoznawalne ośrodki, takie jak Augustów, Supraśl, Tykocin, Białowieża, Bielsk Podlaski i Siemiatycze. Tereny Podlasia charakteryzują się wszechobecną zielenią, malowniczymi krajobrazami, czystym powietrzem, rozlewiskami rzecznymi i lasami, które stały się siedliskiem niespotykanych nigdzie indziej okazów roślin i zwierząt.

Serce Podlasia, czyli w Białystok to propozycja najbardziej zróżnicowana pod względem ofert i cen. Znajdziemy tu praktycznie wszystkie rodzaje noclegów (od zajazdów i moteli po agroturystyki i hotele), w dużej rozbieżności cenowej. Stolica województwa charakteryzuje się ogromnym bogactwem zabytków i szlaków turystycznych.

Augustów to dobry wybór dla rodzin ceniących noclegi w komfortowych obiektach lub domkach, dających schronienie wśród jezior i lasów Puszczy Augustowskiej oraz jej uzdrowiskowego klimatu. Bogata w agroturystyki Białowieża stanowi bazę noclegową dla miłośników charakterystycznej dla regionu fauny i flory.

Podlasie to kraina pełna historii, kultury i pięknej przyrody. To miejsce idealne dla osób szukających spokoju i relaksu, ale także dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek.

10 atrakcji w województwie podlaskim:

  1. Puszcza Białowieska
  2. Zamek w Białymstoku
  3. Monaster św. Trójcy w Supraślu
  4. Zamek w Tykocinie
  5. Jezioro Wigry
  6. Kanał Augustowski
  7. Katedra św. Michała Archanioła w Łomży
  8. Suwalski Park Krajobrazowy
  9. Biebrzański Park Narodowy
  10. Zamek w Knyszynie

Noclegi Ateny | Noclegi Augustów | Noclegi Giby | Noclegi Ciechanowiec |