Ośrodek Wypoczynkowy Omega

83-047 Przywidz (woj. pomorskie)
Kategoria: domki letniskowe
Liczba miejsc: 150

Ośrodek OMEGA, otoczony lasem i położony nad brzegiem jeziora w pobliżu wsi Przywidz na południu Kaszub, oferuje swoim gościom wygodne dwupokojowe domki z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie ośrodka znajduje się wiele udogodnień, takich jak pawilon z salą kominkową, stołówka, sala taneczna, a także specjalne miejsce do imprez nad jeziorem oraz przestrzeń na ognisko. Goście mogą korzystać z wypożyczalni sprzętu pływającego oraz rowerów turystycznych. Dla miłośników sportu dostępne są boiska do piłki siatkowej plażowej, a także balia fińska. Przyjemną atmosferę zapewnia kawiarenka nad jeziorem, a dla tych, którzy lubią strzelać, jest nawet strzelnica z bronią pneumatyczną.

W tym roku ośrodek wprowadził do oferty całoroczne domki z ogrzewaniem c.o., aby zapewnić wygodę gościom przez wszystkie pory roku.

Położenie obiektu wśród lasów na wzgórzach morenowych na południu Kaszub tworzy niezliczone możliwości spędzenia czasu dla miłośników przyrody i malowniczego krajobrazu “Szwajcarii Kaszubskiej”. To miejsce trudne do opisania słowami.

Oferta ośrodka obejmuje:

Wypoczynek w domkach nad jeziorem,
Kolonie letnie,
Zielone i białe szkoły,
Wycieczki i biwaki klasowe,
Wesela,
Bankiety,
Przyjęcia.
Dodatkowe atrakcje, które można tu znaleźć:

Park linowy na terenie ośrodka,
Kule wodne,
Paintball,
Narty (zimą),
Wycieczki rowerowe,
Spływy kajakowe.
Zapraszamy do Ośrodka OMEGA, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie