nocleg hotel spichlerz kazimierz dolny

24-120 Kazimierz Dolny (woj. lubelskie)

Kategoria: hotele
Liczba miejsc: 50

Zapraszamy do Hotelu Spichlerz, przepięknego zabytkowego obiektu zbudowanego w XVII wieku, wykonanego z białej opoki i doskonale wpisanego w malowniczy krajobraz bulwaru nad Wisłą. Ten wyjątkowy hotel jest idealnym miejscem do relaksu i wypoczynku.

Stanowi on ulubione miejsce dla osób pragnących odnaleźć harmonię w otoczeniu natury oraz historycznej architektury.

Nasza oferta obejmuje różnorodne pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, a także komfortowe apartamenty, dostępne w różnych standardach i cenach.

Wszystkie pokoje są wyposażone w prywatne łazienki, telewizory, telefony oraz bezprzewodowy internet, który jest dostępny w całym budynku.

Nasza doskonała kuchnia serwuje wyśmienite dania, a w naszej sali konferencyjnej, mogącej pomieścić 100 osób, znajduje się pełne wyposażenie multimedialne.

W naszej pięknej restauracji oferujemy ciekawe menu, a bar hotelowy jest czynny przez całą dobę. Zapewniamy również parking dla samochodów osobowych i autokarów, który jest pod stałym nadzorem.

Hotel Spichlerz to idealne miejsce dla wszystkich poszukujących niezapomnianego wypoczynku, niezależnie od celu podróży. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia wyjątkowej atmosfery, która sprawi, że Twój pobyt będzie niezapomniany.