Szkolne Schronisko Młodzieżowe Kartuska Gdańsk

80-125 Gdańsk (woj. pomorskie)
Kategoria: schroniska
Liczba miejsc: 68

Zapraszamy do naszej uroczej kamieniczki, która znajduje się zaledwie 15 minut od Starówki (czas przejazdu komunikacją miejską lub własnym środkiem transportu) i oferuje 68 miejsc noclegowych.

Podczas podróży nad morze, zachęcamy do zatrzymania się w naszej Filii nr 2. Niektóre z pokoi są wyposażone w łazienki i telewizory. W schronisku dostępna jest sala bilardowa oraz kafejka internetowa. Nasza miła obsługa i profesjonalne informacje sprawią, że pobyt w Gdańsku i okolicach będzie przyjemny.

Nasza baza noclegowa jest w pełni dostosowana do potrzeb naszych Gości. Filia nr 2 przy ul. Kartuskiej oferuje 68 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, 4, 5-osobowych.

Dla naszych gości dostępne są ogólnodostępne węzły higieniczno-sanitarne oraz możliwość korzystania z kuchni samoobsługowej i jadalni.

Schronisko przy ul. Kartuskiej 245B dysponuje stołówką na około 50 miejsc, gdzie można zamówić tanie i smaczne posiłki.

Nasze schronisko to doskonałe miejsce do organizacji konferencji i szkoleń. Zapewniamy dużą salę konferencyjną na około 40-50 miejsc. W trakcie konferencji istnieje możliwość zamówienia całodziennego wyżywienia.

W schronisku można organizować zajęcia świetlicowe. Na życzenie naszych gości, zgłoszone odpowiednio wcześniej, jesteśmy w stanie zorganizować pogadanki z zakresu turystyki i rekreacji oraz inne według sugestii organizatora. Koszt obejmuje opłatę dla osoby prowadzącej. Do dyspozycji gości oddajemy świetlicę, kafejkę internetową, stół do gry w bilard.

Serdecznie zapraszamy!