nocleg hotel & spa pałac sulislaw

49-200 Grodków (woj. opolskie)

Kategoria: zamki i pałace
Liczba miejsc: 30

To wyjątkowe miejsce ma swoje korzenie sięgające XVII wieku. Jeden z późniejszych właścicieli pałacu, w XIX wieku, był nawet sam Cesarz Wilhelm I.

Dzięki połączeniu ekskluzywnych wnętrz pałacu z dobrodziejstwami ajurwedyjskich zabiegów, jogi i odpowiedniej diety, zapewniamy naszym Gościom odprężenie i wzmacnianie sił witalnych. Każdy z naszych gości jest traktowany indywidualnie, co pozwala im na prawdziwy wypoczynek i czerpanie przyjemności z pobytu w pałacu, a także na poprawę zdrowia.

Wszystko to ma miejsce w malowniczych i spokojnych krajobrazach Opolszczyzny, z dala od zgiełku miejskiego. To idealne miejsce zarówno na romantyczny weekend, jak i na zorganizowanie spotkania biznesowego. Tutaj każdy może poczuć się wyjątkowo.

W naszej ofercie posiadamy pokoje 1- i 2-osobowe, a także apartamenty z kominkiem.

Nasz obiekt jest wyposażony w cztery luksusowe sale konferencyjne z dostępem do internetu: Salę Kominkową, Salę Balową, Salę Rycerską oraz Salę Biznes.

Chwile relaksu zapewniają sesje jogi i medytacji, basen z przeciwprądem, sauna, łaźnia rzymska oraz inne atrakcje SPA, które będą dodatkowym uprzyjemnieniem pobytu.