nocleg szkolne schronisko młodzieżowe w lodzi

34-371 Ujsoły (woj. śląskie)

Kategoria: domki letniskowe
Liczba miejsc: 8

W sercu urokliwego Żywieckiego Parku Krajobrazowego, za górami i lasami, kryje się malownicza góralska wioska o nazwie Soblówka. Tam, wśród tego pięknego otoczenia, znajduje się mała, przytulna drewniana chatka, gdzie można doświadczyć niezapomnianych chwil w wyjątkowej atmosferze. Wnętrze chatki emanuje niepowtarzalnym stylem, a trzaskający ogień w kominku dodaje mu uroku.

Otaczający dom drewniany strumyk i szum górskiej wody, oraz delikatne kołysanie się świerków nadają temu miejscu niezwykły klimat, który sprawia, że czas wydaje się tam zatrzymać wśród leśnych zakątków. Jest to wymarzone miejsce zarówno dla aktywnych poszukiwaczy przygód, jak i dla tych, którzy pragną spędzić czas w leniwym relaksie w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Dom jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości przez cały rok, zapewniając im niezależność i swobodę.

Jesteśmy przekonani, że ciepłe wspomnienia spędzonych tu dni i nocy pozostaną na długo w pamięci. Soblówka to malutka miejscowość granicząca ze Słowacją, położona w gminie Ujsoły, zaledwie 30 km na południe od urokliwego miasta Żywiec. Wokół wsi rozciągają się górskie szlaki i leśne ścieżki, oferując malownicze widoki na okolicę. Po drodze można znaleźć liczne pola biwakowe i drewniane wiaty z miejscem na ognisko, co czyni tę trasę idealną zarówno na letnie wędrówki, jak i zimowe kuligi.

Lasy w okolicy Soblówki są bogate w grzyby, jagody i maliny, co przyciąga miłośników zbierania smacznych i zdrowych owoców natury. Okoliczne gospodarstwa agroturystyczne, bacówki, schroniska i restauracje oferują domowe jedzenie i regionalne potrawy, które z pewnością umilą pobyt i pozwolą delektować się lokalną kuchnią.

Zapraszamy do odkrycia piękna Soblówki i cieszenia się urokiem tego wyjątkowego miejsca, które zostanie na zawsze w sercu i wspomnieniach.