Dwór Na Wichrowym Wzgórzu

27-640 Przybysławice (woj. świętokrzyskie)
Kategoria: dworki
Liczba miejsc: 33

Dwór Wichrowe Wzgórza, położony na urokliwej malowniczej wyżynie Sandomierskiej w okolicach Klimontowa, w województwie świętokrzyskim, stanowi prawdziwy raj dla miłośników spokoju i natury. Otoczony starymi drzewami, sadami i kolorowymi polami, ten dwór jest wymarzonym miejscem, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku, posłuchać śpiewu ptaków i połowić ryby.

Dwór Wichrowe Wzgórza to nie tylko miejsce wypoczynku. Naszym Gościom oferujemy również możliwość zorganizowania różnorodnych wydarzeń, takich jak przyjęcia weselne, okolicznościowe spotkania czy konferencje biznesowe. Nasza znakomita kuchnia i sprawnie zorganizowane imprezy sprawią, że każdy moment spędzony w naszym dworze będzie niezapomniany.

W ofercie mamy 33 miejsca noclegowe, w tym ekskluzywny dwuosobowy apartament. Wnętrza pokoi utrzymane są w dawnej dworskiej stylistyce, co nadaje im wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor satelitarny oraz zapewnia bezpłatny dostęp do internetu.

Restauracja, usytuowana na parterze dworu, składa się z trzech niezależnych sal:

Salka myśliwska, mogąca pomieścić 50 osób, to idealne miejsce na konferencje, szkolenia czy biesiady w dworskim, staropolskim klimacie.
Główna sala restauracyjna zachwyca ekskluzywnym wnętrzem, barem oraz przyległą salką obrazową. Z niej można wyjść na obszerny 60-metrowy taras, z którego roztaczają się przepiękne widoki na przyległe sady, pola i odległe, porośnięte lasami wzgórza.