nocleg gościniec pod smrekami

34-440 Czorsztyn (woj. małopolskie)

Liczba miejsc: 80

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje wiele atrakcji i możliwości spędzenia wolnego czasu, to Gościniec w Czorsztynie jest idealnym wyborem. Można tu skorzystać z imprez plenerowych przy ognisku, pieczenia kiełbasek, barana lub prosiaka, a także z zamówienia kapeli góralskiej. W sezonie zimowym organizowane są kuligi z pochodniami i herbatką góralską oraz bale sylwestrowe. Dla grup zorganizowanych oferowane są wycieczki po okolicy.

W Gościńcu znajduje się bar, w którym serwowane są smaczne posiłki oraz restauracja z wykwintnymi góralskimi potrawami. Warto również odwiedzić nowy obiekt w głównym punkcie Czorsztyna, na granicy Pienińskiego Parku Narodowego. W okolicy znajdują się malowniczo położony Zajazd Pod Smrekami oraz Pawilon Pienińskiego Parku Narodowego, a także bacówka z owczymi serami.

Gościniec oferuje 80 miejsc noclegowych w nowoczesnych, gustownie urządzonych pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Jedna z przestronnych sal przeznaczona jest do organizowania przyjęć okolicznościowych, imprez integracyjnych, szkoleń oraz konferencji.

Na życzenie gości organizowane są również imprezy plenerowe, takie jak kuligi, przejażdżki bryczkami, ogniska z pieczeniem barana lub prosiaka oraz występy kapeli góralskiej.