nocleg hotel restauracja Słowianin

62-200 Gniezno (woj. wielkopolskie)

Liczba miejsc: 50

Hotel-Restauracja „Słowianin” to nowoczesny obiekt hotelowo-restauracyjny, położony zaledwie 7 km od centrum Gniezna – miasta z królewską tradycją, będącego pierwszą stolicą Polski. Hotel leży bezpośrednio przy głównej trasie Poznań – Bydgoszcz, a jego sąsiedztwo lasów, łąk i pól sprawia, że stanowi on doskonałą bazę noclegowo-gastronomiczną zarówno dla przejezdnych, jak i dla osób poszukujących spokoju i wypoczynku.

Hotel dysponuje blisko 50 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, prysznic oraz umywalkę lub posiadają pełen węzeł sanitarny. Pokoje znajdujące się w hotelu mają standard klasy PREMIUM PLUS, co w klasyfikacji Wojewody i Marszałka województwa jest odpowiednikiem obiektów trzygwiazdkowych.

Do dyspozycji gości hotelu oddany został bardzo duży i przestronny, bezpłatny parking, który pomieścić może ponad 60 samochodów. Istnieje również możliwość parkowania auta na terenie zamkniętym. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia niezapomnianych chwil w Hotelu-Restauracji „Słowianin”.