„Biebrzański Zakątek” – Agroturystyka pod Tują

19-124 Goniądz Biebrzański Park Narodowy (woj. podlaskie)
Kategoria: domy do wynajęcia
Liczba miejsc: 10

Zapraszamy do naszego urokliwego gospodarstwa agroturystycznego, położonego w spokojnej okolicy Biebrzańskiego Parku Narodowego. Nasza działalność prosperuje już od 15 lat i zdobyła uznanie, m.in. w programach TVP1, TV regionalnej oraz Polskiej Kronice Filmowej.

Oferujemy przytulny, komfortowy drewniany domek z kominkiem, dostępny wyłącznie dla turystów. W domku może jednorazowo zamieszkać 10 osób. Jest on przystosowany do całorocznego użytku i posiada trzy przestronne pokoje, z własnymi łazienkami, a także kompletnie wyposażoną kuchnię z dostępem do telewizji i Internetu.

Naszym niekwestionowanym atutem są specjały biebrzańskie – pyszne posiłki przygotowywane z ekologicznych produktów. W naszym menu znajdziesz wyborne wędliny, sery, pierogi, babkę ziemniaczaną, pyzy oraz domowe ciasta i placuszki.

Goście mogą korzystać z pościeli, ręczników, leżaków, rowerów oraz parkingu na terenie posesji – wszystko bez dodatkowych opłat. Nasza posesja jest otoczona zielenią i pięknymi kwiatami. Na terenie ogrodu znajdują się dwie duże altanki, oczko wodne, miejsce na grilla oraz przestrzeń do spotkań towarzyskich przy kawie i „księżycówce”. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw, a dla miłośników relaksu – saunę. Dodatkowo, mamy własny zarybiony staw.

Na życzenie naszych Gości organizujemy przejażdżki bryczką, kuligi, spływy kajakowe, a także wycieczki z licencjonowanym przewodnikiem po magicznych zakątkach Podlasia i Biebrzańskiego Parku Narodowego. Zachwycające krajobrazy rozlewisk rzeki Biebrzy, unikalne okazy roślin, zwierząt i ptactwa stanowią prawdziwą ucztę dla zmysłów. Lasy i knieje pełne grzybów i jagód oraz świeże powietrze to raj dla osób szukających odprężenia i pięknych widoków w otoczeniu natury.