nocleg ośrodek wypoczynkowy przystań Gosławice

62-510 Konin (woj. wielkopolskie)

Liczba miejsc: 170

“Przystań Gosławice”, otoczona lasem i położona nad czystym jeziorem Pątnowskim, na wodnym szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski, to miejsce pełne różnorodnych atrakcji. Idealne dla miłośników wczasów stacjonarnych i aktywnego wypoczynku. Zapaleni turyści, rowerzyści oraz pasjonaci sportów wodnych, zwłaszcza żeglarze i motorowodniacy, znajdą tu coś dla siebie. Okolica jest również znana z dobrych miejsc do wędkowania na rzadkie okazy ryb. Dla osób preferujących spokojniejszy wypoczynek dostępna jest wydzielona plaża oraz strzeżone kąpielisko. Atutem “Przystani” jest jej położenie, niemal w centralnej Polsce, blisko głównych szlaków komunikacyjnych.

Na terenie Ośrodka dostępne są 26 murowanych domków campingowych, w tym 9 wolnostojących, pozostałe to 2 lub 3 segmentowe apartamenty. Dostępnych jest ok. 170 miejsc noclegowych w 3-, 4-, 5- osobowych domkach z wyposażonym aneksem kuchennym, węzłem sanitarnym, lodówką, telewizorem i grillem. Organizowane są pobyty weekendowe oraz urlopowe, z możliwością skorzystania z całodziennego wyżywienia. Turnusy od soboty do soboty. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 14:00 w dniu przyjazdu do godz. 10 w dniu wyjazdu.

Na terenie ośrodka dostępna jest zarówno mała gastronomia, gdzie szybko i tanio można zjeść, jak i stołówka, serwująca wyżywienie, od śniadań, przez dwudaniowe obiady. Dostępny jest także catering zarówno na imprezy organizowane na terenie Ośrodka “Przystań Gosławice” jak i poza nim, dla firm, instytucji, osób prywatnych. Zespół składa się z doświadczonych kucharzy i kelnerów, sprawdzonych dostawców i podwykonawców oraz posiada własny transport.

“Przystań Gosławice” oferuje szereg atrakcji i możliwości spędzenia czasu. Atrakcyjne zagospodarowanie terenu, położenie nad brzegiem jeziora stwarza doskonałe warunki do spędzania wolnego czasu, zwłaszcza amatorom sportów wodnych i wędkarstwa.

Do dyspozycji są: strzeżone kąpielisko wraz z trawiastą plażą, wypożyczalnia sprzętu wodnego, klimatyzowany namiot pawilonowy na 300 osób, bar gastronomiczny z całodziennym wyżywieniem, profesjonalna przystań z możliwością slipowania i cumowania łodzi, kort tenisowy/boisko do piłki siatkowej i koszykowej, bilard, plac zabaw dla dzieci, możliwość czarterowania jachtów, rejsy żaglówkami lub statkiem wycieczkowym.