Dworek Pentowo

16-080 Tykocin (woj. podlaskie)
Kategoria: dworki
Liczba miejsc: 12

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę zakwaterowania w ponad 100-letnim dworku, gdzie klimat staropolski przenika każdy zakamarek.

Nasz obiekt dysponuje pięcioma pokojami dwuosobowymi, każdy z własną łazienką. Wnętrza są ogrzewane piecami kaflowymi, a meble stanowią piękne, wiekowe ozdoby.

Dodatkowo oferujemy:

Wynajem sali konferencyjnej: Przestronna sala o powierzchni 240 m², podzielona na sekcje, doskonale nadaje się do różnorodnych wydarzeń. Możemy zorganizować spotkania szkoleniowe, zajęcia edukacyjne, wykłady, prezentacje, wystawy fotograficzne, bankiety oraz wesela w okresie od września do kwietnia.
Koncerty na Sangórce: Muzyka klasyczna ożywa na “Sangórce”, która znajduje się na terenie naszego majątku w Pentowie.
Ogniska: W otoczeniu cudownie odosobnionych łąk lub na życzenie nad rzeką, udostępniamy miejsce na ogniska oraz drewno. Przy paleniskach na łąkach znajdują się zadaszone wiaty ze stołami.
Jazda konna to kolejny atut naszego miejsca:

Prowadzimy jazdy na ujeżdżalni oraz lekcje dla początkujących na lonży. Osoby opanowane w technice jeździectwa mogą podziwiać walory naszego unikalnego terenu z grzbietu konia podczas wypraw plenerowych.
Dla klientów indywidualnych proponujemy przejażdżki staropolską bryczką, otoczeni piękną otuliną Narwii.
Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy również wyprawy wozem przez rozległe tereny leśne, kończące się na starorzeczach Narwii. Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej z udziałem koni.