nocleg astoria villa

76-034 Chłopy (woj. zachodniopomorskie)

Liczba miejsc: 45

Kompleks wypoczynkowy Astoria to idealne miejsce na relaks i odpoczynek, położone w malowniczej osadzie rybackiej Chłopy, zaledwie 4 km od Mielna. Ten urokliwy kompleks oferuje wyjątkowy klimat oraz czyste powietrze, nasycone jodem morskim, korzystnie wpływające na nasze zdrowie. Teren kompleksu graniczy bezpośrednio z wydmami i posiada prywatny dostęp do plaży. Cały kompleks jest ogrodzony i monitorowany, zapewniając poczucie prywatności i bezpieczeństwa.

Astoria zdobyła nagrodę gminy Mielno w 2005 roku za najpiękniejszy ośrodek, a w 2009 roku przeszedł on gruntowny remont, w wyniku którego pokoje zostały powiększone. Obecnie każdy pokój dysponuje własną łazienką, telewizorem LCD, sejfem oraz dostępem do monitoringu obiektu i plaży. W naszej ofercie znajdują się pokoje 5-, 4-, 3- i 2-osobowe. Dla wygody naszych gości bezpłatnie udostępniamy plażowe leżaki.

Oferujemy:

  • Prywatny dostęp do plaży
  • Letni ogródek gastronomiczny z regularnie organizowanymi imprezami muzycznymi
  • Solarium
  • Parking
  • Salka bilardowa
  • Mini plac zabaw dla dzieci
  • Wypożyczalnia rowerów

Wysokość zaliczki wynosi 30% całkowitej kwoty pobytu. Niestety, nie zwracamy opłat wnoszonych w ramach zadatku. W naszym kompleksie nie obsługujemy płatności kartami płatniczymi i kredytowymi. Opłatę za pobyt pobieramy z góry przy meldowaniu, natomiast w przypadku skrócenia pobytu nie zwracamy pieniędzy. Niestety, nie przyjmujemy zwierząt.

Astoria to miejsce, w którym można cieszyć się spokojem, bliskością natury i relaksem. Oferujemy komfortowe pokoje, dostęp do plaży oraz różnorodne atrakcje. Zarezerwuj swój pobyt w kompleksie wypoczynkowym Astoria i doświadcz niezapomnianych chwil w malowniczym otoczeniu nadbałtyckiej przyrody.