Drewniany domek w spokojnej okolicy

22-232 Okuninka (woj. lubelskie)
Kategoria: domki letniskowe
Liczba miejsc: 9

Oferuję do wynajęcia uroczy, drewniany domek w cichej okolicy, który może pomieścić od 5 do 9 osób. Domek posiada kryty taras i jest usytuowany zaledwie 800 metrów od Jeziora Białego. Na dużej, zacienionej i ogrodzonej działce jest mnóstwo miejsca na zaparkowanie samochodu, a także możliwość rozpalenia ogniska.

W domku znajdują się trzy pokoje, w tym dwie sypialnie z dwuosobowymi kanapami, a w jednym z nich jest dodatkowy tapczanik. Jeśli jest więcej niż 5 osób, dodatkowo oferujemy wynajem poddasza, gdzie znajduje się miejsce dla 4 osób. Domek posiada również salon połączony z aneksem kuchennym, wyposażonym w jednoosobową kanapę, dwa fotele, telewizor, trzypalnikową kuchenkę gazową, lodówkę, talerze, garnki, szklanki itp. Salon jest oddzielony od kuchni blatem. W domku znajduje się również prysznic z toaletą.

Domek jest położony w pobliżu Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, gdzie znajdują się wyznaczone szlaki do Sobiboru, Jeziora Glinki, Jeziora Świete oraz Włodawy. W Okunince jest wypożyczalnia rowerów, co umożliwia organizację rowerowych wycieczek.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!