Willa Ostoja U Pyrca

34-500 Zakopane (woj. małopolskie)
Kategoria: wille
Liczba miejsc: 45

WILLA OSTOJA U PYRCA to nowoczesny i wygodny obiekt usytuowany w południowo-wschodniej części Zakopanego, blisko stoków narciarskich Nosala i Kozinca, niedaleko wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz stacji linowej na Kasprowy Wierch. Dojście do okolic Wielkiej Krokwi zajmuje około 15 minut.

Oferujemy Państwu przytulne pokoje, przyjazną atmosferę i pyszną kuchnię. Nasza willa posiada pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i telewizją.

Dla naszych gości proponujemy wyżywienie w wybranym przez Państwa wariancie: śniadanie, obiad, kolacja lub obiadokolacja (śniadanie i kolacja podawane są w formie bufetu, obiad serwowany jest z karty dań).

Na terenie naszego obiektu znajduje się kawiarnia, sala telewizyjna (gdzie transmitowane są mecze piłkarskie, siatkarskie, gale bokserskie itp.), świetlica (z bilardem, ping-pongiem, piłkarzykami, dartem), taras z miejscem do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci. Organizujemy bankiety z muzyką mechaniczną lub kapelą góralską, bajania góralskie, kuligi z pochodniami i pieczeniem kiełbasek, ogniska, grille z kapelą góralską, wieczorki taneczne, a także dyskoteki dla młodzieży.

Przyjmujemy wycieczki zakładowe, białe i zielone szkoły, wycieczki szkolne, kolonie, zimowiska i obozy sportowe. W pobliżu willi znajdują się: jazda konna, kryty basen, siłownia, jacuzzi, kort tenisowy, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, stoki narciarskie Koziniec, Antałówka, Nosal oraz AQUA PARK (1500 m).