Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit

64-100 Leszno (woj. wielkopolskie)
Kategoria: hotele
Liczba miejsc: 173

Hotel Akwawit***, położony prawie w centrum Leszna, blisko dróg prowadzących do Poznania, Wrocławia, Warszawy i Berlina, oferuje komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty, zarówno dla palących, jak i niepalących. Naszym gościom oferujemy atrakcje takie jak Aquapark ze zjeżdżalniami oraz wyjątkowe Centrum SPA & Wellness z szerokim zakresem zabiegów. Hotel umożliwia również przejażdżki konne, gry w kręgle, kuligi, ogniska, loty szybowcem czy balonem oraz letnie wieczory w Piwnym Ogrodzie. Nasza restauracja hotelowa, uhonorowana wieloma nagrodami, serwuje dania kuchni polskiej, międzynarodowej oraz wegetariańskiej. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń, konferencji i spotkań integracyjnych. Dysponujemy dwoma parkingami: strzeżonym przy hotelu za 23,50 zł/dobę oraz bezpłatnym przy basenie.

Do dyspozycji naszych Gości mamy 63 pokoje (173 miejsca noclegowe) rozmieszczone na czterech piętrach, które swoją przytulnością i funkcjonalnością zapewnią doskonały wypoczynek:

-11 pokoi jednoosobowych -41 pokoi dwuosobowych -6 pokoi trzyosobowych -3 pokoje familijne -2 klimatyzowane apartamenty

W pokojach dla palących i niepalących znajduje się:

-łazienka z prysznicem, suszarka do włosów -kawa, herbata, czajnik -telefon -telewizor -TV – SAT -minibary i lodówki w apartamentach

Gwarantujemy naszym Gościom przyjazną i rodzinna atmosferę oraz standard na poziomie europejskim.