nocleg domki kotkowo

14-105 Kotkowo (woj. warmińsko-mazurskie)

Liczba miejsc: 18

Do wynajęcia są domki położone nad jeziorem Gil Dziki, w malowniczej miejscowości Kotkowo. Ta wioska w województwie warmińsko-mazurskim, otoczona lasami i jeziorami, położona jest między Ostródą a Morągiem. Do dyspozycji są dwa domy na osobnych działkach, położone w lesie około 200 metrów od jeziora. Kotkowo to spokojna miejscowość, idealna do odpoczynku, z dala od miejskiego zgiełku.

Większy domek znajduje się przy wiejskiej drodze, z widokiem na jezioro i przestronnym, ogrodzonym podwórkiem. Tymczasowi mieszkańcy mogą tu rozpalić ognisko, pograć w piłkę czy poopalać się w słoneczne dni. Jest to duży dom murowany, który często odwiedzają turyści na Święta Bożego Narodzenia połączone z Sylwestrem lub na Święta Wielkanocne.

W salonie znajduje się kominek, który dodaje atmosfery. Można tu zjeść uroczysty obiad lub zaprosić znajomych na kolację. Kuchnia jest w pełni wyposażona i połączona z salonem, co ułatwia przygotowanie i podawanie przekąsek. Jest tu również toaleta z prysznicem. Na dole znajduje się taras ze stolikami i krzesełkami, gdzie można rozpalić grilla i podawać kiełbaski bezpośrednio na tarasie, słuchając śpiewu ptaków.

Na piętrze domu znajdują się cztery dwuosobowe sypialnie wykonane z drewna, wyposażone w małe kredensy i wieszaki. Mieszkańcy nie muszą martwić się o pościel – czysta i wykrochmalona będzie ich czekać w sypialniach. Na górze jest również balkon, na którym można spokojnie poczytać książkę.

Mniejszy domek znajduje się kilka metrów dalej, otoczony lasem, z pięknym trawnikiem. Dla dzieci przeznaczona jest piaskownica na zabawki oraz miejsce na ognisko. Wszystko jest ogrodzone i zabezpieczone. Wyposażenie mniejszego domku nie różni się wiele od większego. Znajduje się tu taras z grillem, sofą , krzesełkami i stolikiem, gdzie rodzice mogą jednocześnie odpoczywać i doglądać swoich pociech. W środku jest salon z kominkiem, kuchnia z całym wyposażeniem, włącznie z miseczkami dla maluchów, a także toaleta z prysznicem.

Na górę prowadzą „kacze schody”, gdzie znajdują się 3 dwuosobowe sypialnie z czystą pościelą. Można tam napić się kawy przy małym stoliku lub na górnym balkonie.

Wyposażenie domków obejmuje: opłatę za drewno do kominka, grill, zestaw ogrodowy, opłatę za łódki, wywóz śmieci, telewizor oraz internet (już wkrótce). Kuchnie są w pełni wyposażone.