nocleg domki letniskowe w Klimkówce

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty dwóch wyjątkowych, niekrępujących pomieszczeń z oddzielnymi wejściami. W dolnym pomieszczeniu znajdują się miejsca do spania na uroczej antresoli, do której prowadzą schody młynarskie. Na antresoli umieszczono podwójne łóżko oraz łóżko młodzieżowe. Na poziomie ogrodu znajduje się węzeł sanitarny, przytulny kącik śniadaniowy, telewizor oraz wygodna wersalka.

Drugie pomieszczenie dostępne jest na piętrze, do którego prowadzą zewnętrzne schody. Jest ono wyposażone w cztery pojedyncze łóżka, węzeł sanitarny, przytulny kącik śniadaniowy oraz telewizor. Z okien tego pomieszczenia rozciąga się wspaniała panorama obszaru Zalewu Klimkówka i Beskidu Niskiego. Na zadaszonym tarasie znajduje się aneks kuchenny z lodówką i kuchenką, gdzie można przygotować smaczne posiłki.

Dodatkowo, istnieje możliwość grilowania na palenisku ogrodowym, co sprawi wiele radości miłośnikom pikników. Dla entuzjastów sportów wodnych dostępna jest żaglówka oraz deska windsurfingowa. Na terenie posesji znajduje się ogrodzone miejsce parkingowe dla samochodu, a także przytulne miejsce do opalania, gdzie można cieszyć się słońcem i relaksować.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty, gdzie czekają na Państwa wyjątkowe pomieszczenia, piękne widoki i wiele atrakcji, które pozwolą spędzić niezapomniany czas w okolicy Zalewu Klimkówka i Beskidu Niskiego.