nocleg nad stawami

83-200 Starogard Gdański (woj. pomorskie)

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 12

Zaprasza się na ryby i grzyby do gospodarstwa. Rodziny ze swoimi pociechami są serdecznie zapraszane. Dom na wzgórzu otoczony dużym ogrodem pełnym zieleni, w którym można wypoczywać leniuchować, dla dzieci przygotowano plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią, piaskownicą, wieżą widokową. Na lato basen, rowery, plac do gier na świeżym powietrzu.

Organizowane są zabawy dla dzieci i zapełniany jest czas wolny. Na terenie gospodarstwa jest staw o powierzchni 1,3ha (w bezpiecznej odległości od placu zabaw), w którym można łowić ryby (łowienie bez karty i pozwolenia). Dla tych, którzy nie są miłośnikami wędkowania, można pływać łódką, lub się kąpać, jest plaża na której można się opalać, jest miejsce na ognisko i grill, i dużo miejsca pod namioty.

Gospodarstwo ma bardzo dobre położenie geograficzne, na północnej stronie przylega las który obfituje w runo leśne i szerokie ścieżki do spacerów oraz szlaki rowerowe, po przeciwnej stronie w odległości 10m jest jezioro Szpęgawskie, a po środku na terenie gospodarstwa jest staw. Jezioro Szpęgawskie należy do szlaku Siedmiu Jezior. Takie położenie terenu zadowoli nawet najwybredniejsze gusta (woda, las, cisza, plaża).

Dysponuje się trzema pokojami 2,4 i 6 osobowymi. Jeden pokój z łazienką, dwa pokoje mają wspólną łazienkę. W pokojach znajdują się łóżka, stoliki, szafa, krzesła, telewizor, czajnik. Kuchnia z jadalnia, pokój do posiedzenia, oglądania wspólnie TV, do dyspozycji są rowery, stół do ping –ponga, siłownia.