nocleg gospodarstwo agroturystyczne Kolorowej Chaty

58-533 Kostrzyca (woj. dolnośląskie)

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 19

W pięknej, malowniczej polskiej wsi, otoczonej zielonymi łąkami i błękitem nieba, gdzie dni wypełnia śpiew ptaków, a noce ożywają rechotem żab, znajduje się nasza gościnna chatka. Wita nas przytulność i ciepło tego miejsca. Z okien chatki rozciąga się widok na majestatyczną górę Śnieżka, której korona sięga ku niebu, a ramiona rozpościerają się po Karkonoszach. Naszą chatkę otacza stado owieczek, które są dumnym symbolem naszego gospodarstwa. Kolorowa Chata to miejsce, gdzie można całkowicie odprężyć ciało i duszę, z dala od zgiełku wielkich miast. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która, mam nadzieję, przekona was do odwiedzenia KOLOROWEJ CHATY.

Kolorowa Chata oferuje 15 miejsc noclegowych. Na piętrze znajduje się 5 pokoi, z dwuosobowymi narożnikami i dwuosobowymi wersalkami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i łazienkę. Pokoje są przytulne i mają wszystko, czego potrzeba do komfortowego zakwaterowania.

Goście mają do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię, która znajduje się obok pokoi. Cała posesja jest ogrodzona, a przed chatą dostępne są miejsca parkingowe. Na tyłach domu można odpocząć przy grillu lub ognisku.

Dla aktywnych wczasowiczów mamy możliwość zorganizowania turnieju piłki siatkowej lub małego meczu badmintona. Obok chaty znajdują się 2 boiska. Latem rozstawiamy basen, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli mogą się orzeźwić. Dla najmłodszych jest mały plac zabaw.

Tuż za płotem, niedaleko chaty, biega stado 13 owieczek i piękny górski baran, które stanowią główną atrakcję naszego gospodarstwa. Kot i pies są stałymi mieszkańcami Kolorowej Chaty i serdecznie witają wszystkich gości.

Serdecznie zapraszamy!