Pokoje na Połomi

43-470 Istebna (woj. śląskie)
Kategoria: pokoje gościnne
Liczba miejsc: 9

Oferujemy doskonały punkt startowy dla miłośników przyrody – liczne szlaki, malownicze ścieżki spacerowe i rowerowe. W odległości do 3 km znajdą Państwo 3 stacje narciarskie oraz aquapark Zagroń. Dodatkowo, okoliczne góry i piękne krajobrazy czekają na odkrycie! Możliwości jest mnóstwo, dlatego gorąco zapraszamy!

Nasze miejsce to oaza spokoju idealna na letni odpoczynek, jak i zimowe schronienie. Oferujemy ciszę i bezpieczeństwo, gdyż nasz dom znajduje się z dala od miejskiego hałasu.

Zlokalizowani na uboczu, zapewniamy łatwy dojazd i zachwycające widoki przez cały rok! Na posesji dostępny jest również parking. To wymarzone miejsce dla tych, którzy szukają niedrogiego i spokojnego wypoczynku!

Dysponujemy trzema pokojami trzyosobowymi z możliwością dostawki. W każdym pokoju dostępne jest Wi-Fi, a dwa z nich mają balkon. Do dyspozycji gości jest jedna łazienka. Ponadto, oferujemy aneks kuchenny, lodówkę, podstawowe naczynia i, w razie potrzeby, dostęp do kuchni. Dla chętnych istnieje możliwość zorganizowania ogniska lub grilla.