Osada Śledzie

12-120 Dźwierzuty (woj. warmińsko-mazurskie)
Kategoria: apartamenty
Liczba miejsc: 35

Zapraszamy do Osady Śledzie, położonej przy trasie Szczytno-Mrągowo, nad malowniczym, objętym strefą ciszy, dziewiczym jeziorem Babięty Wielkie. Tutaj, z dala od zgiełku Wielkich Jezior, w bliskim kontakcie z naturą, znajdziecie Państwo relaks, komfort i wypoczynek.

Osada składa się z kilku zabudowań, znacznie oddalonych od siebie. Nasze siedlisko o powierzchni 3,5 hektara na południowej stronie styka się z linią brzegową jeziora. Dysponujemy piękną, piaszczystą plażą, z pomostem kąpielowym i wędkarskim oraz bezpiecznym zejściem do wody.

Oferujemy Państwu zakwaterowanie w czynnych przez cały rok 3 luksusowych apartamentach (4, 5 i 6 osobowych), składających się z salonu, sypialni, aneksu kuchennego, łazienki, WC i tarasu. Każdy z nich posiada indywidualne wejście.

Wyposażenie kuchni – oprócz mebli – stanowią: kuchnia gazowa, lodówka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa oraz komplet naczyń i sztućców.

W każdym apartamencie deszczowe dni i chłodne wieczory może umilić kominek, TV-sat oraz zestaw gier planszowych dla dzieci i dorosłych.

Posiadamy także 4 holenderskie domki letniskowe (3 i 5 osobowe), położone w odległości 100 metrów od brzegu, z szeroką panoramą na jezioro. Składają się one z sypialni, pokoju dziennego, aneksu kuchennego z wyposażeniem, łazienki, WC i tarasu.

Dla gości dostępne są łodzie wędkarskie, kajaki, deski windsurfingowe, klasyczny rower wodny oraz łodzie żaglowe otwarte i kabinowe.

Dla dzieci mamy rozległy teren, który gwarantuje swobodę i twórczą zabawę, a także plac zabaw.

Oferujemy również możliwość zamówienia śniadań i obiadokolacji.