nocleg łowiczanka

43-700 Rabka-Zdrój, (woj. małopolskie)

Liczba miejsc: 47

Dom Wczasowy „Łowiczanka” powstał w roku 1927 i jest jednym z pierwszych, nowoczesnych ośrodków wczasowo-sanatoryjnych w Rabce. Położony centralnie, w samym sercu uzdrowiska, przy Parku Zdrojowym, w prestiżowej uzdrowiskowej strefie A.

Specjalizujemy się w zapewnianiu niezapomnianych pobytów dla dzieci i młodzieży, oferując kolonie letnie, zimowiska oraz zielone szkoły. Dla naszych klientów dorosłych proponujemy sprawdzony turnus Sylwestrowy, pobyty w długie weekendy oraz organizację różnorodnych imprez na zamówienie, korzystając z własnej bazy wypoczynkowej.

Posiadamy różnorodne pokoje, w tym:

  • 13 pokoi 3-osobowych,
  • 2 pokoje 2-osobowe,
  • 1 pokój 4-osobowy.

Wszystkie pokoje są wyposażone w standardowy komfort, z tapczanami, szafami ubraniowymi, szafkami nocnymi, stolikami i krzesłami. W ośrodku znajduje się przyjemna jadalnia oraz świetlica, gdzie można skorzystać z telewizora i stołu do ping ponga. Na każdym piętrze znajdują się nowoczesne łazienki, przeszłe gruntowny remont. Każda łazienka posiada dwa wc, trzy kabiny prysznicowe oraz cztery umywalki. Na terenie ośrodka znajduje się również przestronny ogród o powierzchni 2600m2, gdzie dostępne są atrakcje takie jak plac zabaw oraz boisko do siatkówki/badmintona. Ponadto, jest również specjalne miejsce na ognisko, które sprzyja przyjemnym wieczornym spotkaniom na świeżym powietrzu.