Dom Wczasowy Żar

34-312 Międzybrodzie Bialskie (woj. śląskie)
Kategoria: domy wczasowe
Liczba miejsc: 62

Z radością przedstawiamy Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Żar, który swoje podwoje otworzył 1 sierpnia 2014 roku. Nasz ośrodek znajduje się przy dolnej stacji kolejki linowo-terenowej na Górę Żar w Międzybrodziu Żywieckim w Beskidzie Małym.

Położenie ośrodka to przepiękne krajobrazy z lesistymi zboczami, górami i jeziorem Międzybrodzkim u podnóża. To doskonała baza wypoczynkowa przez cały rok. Latem zachęcamy do uprawiania sportów wodnych, wycieczek górskich, rowerowych oraz sportów lotniczych. Zimą natomiast jest to idealne miejsce dla miłośników narciarstwa. W okolicy znajduje się również Park Linowy.

Nasi goście mają dostęp do:

Tenisa stołowego.
Bezprzewodowego Internetu.
Wypożyczalni sprzętu sportowego zimą oraz wypożyczalni rowerów latem.
Pola namiotowego na terenie ośrodka.
W pobliżu znajdują się: hala sportowa, basen, boisko do piłki nożnej i siatkówki, sale gimnastyczne oraz korty tenisowe.
Wybór tego miejsca jako punktu wypoczynkowego to niezapomniane chwile, szczególnie dla osób ceniących ciszę, piękne górskie krajobrazy i aktywny wypoczynek.

Dodatkowo organizujemy konferencje, imprezy integracyjne, przyjęcia okolicznościowe, kolonie, zielone szkoły oraz obozy sportowe.