Hotel Omega – Jan Urbaniak

63-400 Ostrów Wielkopolski (woj. wielkopolskie)
Kategoria: hotele
Liczba miejsc: 42

Z przyjemnością zapraszam Państwa do naszego nowo otwartego Hotelu Omega, który z pewnością zachwyci Państwa swoją ciepłą atmosferą i gościnnością. Nasz hotel znajduje się w sercu Ostrowa Wielkopolskiego, miasta o wyjątkowym uroku, które przyciąga turystów z całego kraju i nie tylko.

Hotel Omega, który rozpoczął działalność w 2005 roku, jest położony w bliskim sąsiedztwie najważniejszego zabytku sakralnego w Ostrowie Wielkopolskim, tzw. Nowej Synagogi (jedynego w Polsce miejsca kultu w stylu mauretańskim).

Oferujemy Państwu przestronne i komfortowe pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe w atrakcyjnej cenie. Nasze pokoje są pięknie położone, stylowo urządzone i oferują niedrogie noclegi.

Hotel Omega dysponuje łącznie 42 miejscami noclegowymi. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę, telewizor z szeroką gamą programów oraz bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Dla naszych gości oferujemy możliwość spożywania posiłków w przyjaznej restauracji, która serwuje pyszne dania kuchni polskiej. Istnieje również możliwość dostarczenia śniadania do pokoju za dodatkową opłatą.

Dla osób podróżujących samochodem mamy do dyspozycji parking monitorowany, który znajduje się w pobliżu hotelu.

Dodatkowo, w podziemiach hotelu znajduje się klub nocny, gdzie można spędzić miło czas.