Agroturystyka Pod Kogutem

72-400 Dziwnówek (woj. zachodniopomorskie)
Kategoria: apartamenty
Liczba miejsc: 45

Nasz pensjonat agroturystyczny z ofertą całoroczną i stadniną koni serdecznie zaprasza pasjonatów jeździectwa, grupy znajomych oraz rodziny do aktywnego spędzenia czasu. Proponujemy komfortowe miejsca noclegowe w apartamentach trzypokojowych z wyposażoną kuchnią oraz dwupokojowych z aneksem kuchennym. W okresie letnim cena zakwaterowania obejmuje śniadanie w formie bufetu.

Odkryj nowo wytyczone szlaki piesze i rowerowe, ciesz się bliskością zalewu (400 m) i plaży morskiej w Dziwnówku (2,5 km), Bałtycki Park Dinozaurów (2 km), a także korzystaj z naszej stadniny koni, co zapewnia atrakcyjne możliwości wypoczynku przez cały rok.

Na obszarze 5000 m.kw., który jest ogrodzony, znajduje się parking, plac zabaw, miejsce na grilla, ognisko oraz wybiegi dla koni.

Zapewniamy lekcje jazdy konnej pod nadzorem instruktora, dostępne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, co sprzyja rodzinnej aktywności.

W sezonie letnim oferujemy idealne warunki do uprawiania windsurfingu na pobliskiej zatoce Wrzosowskiej.

W odległości 6 km znajduje się uzdrowisko KAMIEŃ POMORSKI, znane z solankowych i borowinowych zasobów, które są wykorzystywane do leczenia schorzeń dróg oddechowych, serca oraz w rehabilitacji narządów ruchu, z możliwością skorzystania z zabiegów na miejscu.