Apartament w Istebnej u Jonczoka

43-470 Istebna (woj. śląskie)
Kategoria: apartamenty
Liczba miejsc: 9

Zapraszamy Państwa do Sromowiec Niżnych w Pieninach, gdzie nasz obiekt noclegowy oferuje spokojny wypoczynek. Z okien roztacza się widok na zabytkowy drewniany kościółek, rzekę Dunajec z płynącymi po nim łodziami flisackimi oraz zaśnieżone szczyty polskich i słowackich Tatr. W okolicy znajdują się sklepy, restauracje oraz możliwość wyprawy na Słowację do Czerwonego Klasztoru.

Nasza baza wypadowa to doskonałe miejsce dla pieszych wycieczek po pienińskich szlakach, rowerowych przejażdżek oraz samochodowych eskapad po atrakcyjnych okolicach. Oferujemy cztery pokoje o różnej liczbie miejsc (2, 3, 4 i 5 osobowe), każdy z własną łazienką i telewizorem. Dodatkowo, goście mają dostęp do w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz pralki automatycznej.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą, drabinkami do wspinania oraz miejscem do gry w kosza i ping ponga. Dla dorosłych czeka hamak, huśtawka rodzinna, grill i przyjemne miejsce do wypoczynku. Cały teren jest pięknie ukwiecony i posiada bezpieczny parking dla samochodów.

Serdecznie zapraszamy