nocleg dom w dolinie

57-340 Duszniki-Zdrój, (woj. dolnośląskie)

Liczba miejsc: 18

Jeżeli marzysz o spokojnym miejscu na relaks z dala od tłumów, pragniesz uciec od miejskiego zgiełku i otulić się przyrodą, to serdecznie zapraszamy do naszego urokliwego domu usytuowanego w malowniczej miejscowości Łężyce, położonej w pięknej Kotlinie Kłodzkiej. Jest to idealne miejsce do rozpoczęcia wycieczek w góry, długich spacerów lub zapierających dech w piersiach przejażdżek rowerowych.

Nasze drzwi są otwarte dla gości przez cały rok. Oferujemy 18 wygodnych miejsc noclegowych. W naszych pokojach, które mogą pomieścić 2, 3, 4 lub 5 osób, znajdują się prywatne łazienki.

Dla naszych gości, którzy przyjeżdżają samochodem, mamy dostępny ogrodzony parking. Dla dzieci przygotowaliśmy świetlicę, gdzie mogą się bawić, oraz możliwość grillowania i rozpalenia ogniska.

W wyposażeniu pokoi znajduje się telewizor w świetlicy-jadalni, kuchnia, lodówka. Dodatkowo, na korytarzu znajdują się dodatkowa łazienka i toaleta, a także prysznice. Istnieje również możliwość wynajęcia drewnianego domku, który obejmuje pokoje, kuchnię i umywalki.

Nasza lokalizacja to także duży atut. Przystanek PKS znajduje się zaledwie 100 metrów od naszego obiektu, sklep jest oddalony o tę samą odległość. Wyciąg narciarski znajduje się w odległości 400 metrów od domu, a centrum Dusznik Zdrój jest oddalone o 3 kilometry. Polanica Zdrój znajduje się 7 kilometrów od nas, natomiast Kudowa Zdrój jest od nas oddalona o 12 kilometrów.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok, abyście mogli cieszyć się naszym gościnnym domem i urokami pięknej okolicy.