nocleg anrys

11-036 Gietrzwałd, (woj. warmińsko-mazurskie)

Liczba miejsc: 10

„Anrys” to niezwykle urokliwe gospodarstwo agroturystyczne, które zachwyca swoim położeniem. Znajduje się na trasie między Ostródą a Olsztynem, w malowniczej miejscowości Rapaty, tuż przy brzegu jeziora o tej samej nazwie. To idealne miejsce, aby w pełni odpocząć i cieszyć się pięknem fauny i flory.

Podczas pobytu na „Anrys” możecie spotkać wiele różnorodnych gatunków ptaków, takich jak perkozy, bociany, żurawie czy nawet kuropatwy. W trakcie spacerów natraficie na ślady bobra, a otaczająca roślinność zachwyci Was swoimi estetycznymi walorami. Oferujemy turystom możliwość korzystania z campingu, komfortowych pokoi gościnnych oraz obszernego terenu, idealnego do spokojnych spacerów i kontemplacji natury.

Aby umilić Państwa pobyt, serwujemy autentyczną polską kuchnię opartą na świeżych i ekologicznych składnikach. Niejednokrotnie będziecie mieli okazję rozkoszować się smakiem świeżo złowionego lina, który serwujemy w pysznym sosie śmietanowym. Nie sposób opisać wszystkich uroków tego miejsca. Zachęcamy do odwiedzenia nas samodzielnie, wraz z rodziną, na krótki przystanek lub kilkudniowy pobyt. Każdy taki moment spędzony w naszym gospodarstwie agroturystycznym pozostawia niezapomniane wspomnienia, które skłaniają naszych gości do powrotów.

Serdecznie zapraszamy!