nocleg gospodarstwo agroturystyczne leśny dworek

86-341 Biały Bór (woj. zachodniopomorskie)

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 15

Zapraszamy do naszego urokliwego Leśnego Dworku, otoczonego lasem, gdzie panuje cisza i spokój. To idealne miejsce na relaksujące spacery i przejażdżki rowerowe wśród pięknej przyrody.

Oferujemy naszym gościom wyjątkowe doświadczenie w komfortowych pokojach. Posiadamy 5 pokoi 2-3 osobowych, z własnymi łazienkami i wysokim standardem. Każdy pokój posiada osobne wejście z podwórka, zapewniając prywatność i swobodę dla naszych gości.

W naszej restauracji serwujemy pełne wyżywienie, oparte głównie na świeżych produktach pochodzących z naszego gospodarstwa i ekologicznego ogródka. Naszym specjałem są pyszne pierogi, aromatyczne zupy, domowe dżemy, ciasta i twarożki. Potrawy są przygotowywane przez gospodarza domu, który jest doświadczonym kucharzem. Dodatkowo, dla naszych gości przygotowaliśmy możliwość korzystania z grilla, organizacji ogniska oraz relaksu przy stawie rybnym. Dla aktywnych gości dostępne są również boiska do siatkówki i koszykówki.

W Leśnym Dworku gwarantujemy niezapomniane wrażenia i możliwość oderwania się od codzienności w malowniczym otoczeniu lasu.