nocleg łowisko jarosławki

72-130 Maszewo, (woj. zachodniopomorskie)

Liczba miejsc: 20

Zapraszamy do Jarosławek, gdzie czeka na Ciebie malowniczy akwen pełen karp i amurów. Odpocznij na łonie natury i ciesz się naszym ukochanym zajęciem – wędkowaniem!

Dla Twojej wygody, infrastruktura łowiska jest dostępna, aby Twój czas spędzony w Jarosławkach był komfortowy dla Ciebie i Twojej rodziny. Nasze różnorodne łowiska spełnią oczekiwania zarówno doświadczonych wędkarzy, szukających prawdziwych trofeów, jak i początkujących oraz dzieci. Zachęcamy również do tworzenia tej strony, wysyłając nam swoje zdjęcia, które chętnie opublikujemy. Liczymy, że każda Twoja wizyta u nas zakończy się udanym połowem.

Duży staw to miejsce, gdzie pływają karpie i amury o wadze powyżej 20 kg, natomiast w pozostałych zbiornikach znajdziesz nieco mniejsze okazy. Na stanowiskach wokół zbiornika znajdują się drewniane wiaty, chroniące przed deszczem i wiatrem. Do Twojej dyspozycji są również drewniane ławy i stoły. Jeśli potrzebujesz, możesz u nas wypożyczyć grill lub zrobić zakupy w naszym sklepiku. Nawet jeśli zabraknie Ci przynęt, nie ma problemu – również je mamy na miejscu. Toalety i prysznice są dostępne przez całą dobę. Organizujemy imprezy wędkarskie, zawody dla firm oraz różnorodne imprezy plenerowe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji prawie przez cały rok, z krótką przerwą zimową. Skontaktuj się z nami, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony z wyboru.