nocleg dom wypoczynkowy leśna perła

84-104 Jastrzębia Góra, (woj. pomorskie)

Liczba miejsc: 70

Leśna Perła to niezwykłe miejsce otoczone pięknem natury. Na całym terenie wokół naszego domu wypoczynkowego zieloność króluje, nawet zimą, gdy igły drzew przebijają się przez warstwę śniegu. Nasz duży rekreacyjny ogród oferuje plac zabaw dla dzieci, grill ogrodowy, stół do tenisa, bilard oraz bezpieczne miejsca parkingowe dla naszych gości. A co najważniejsze, pełne morze znajduje się zaledwie kilkadziesiąt metrów od naszego obiektu.

Oferujemy różnorodne pokoje, w tym jedno-, dwu- i trzyosobowe, wszystkie z prywatnymi łazienkami. Niektóre z pokoi mają balkony, które zapewniają piękny widok na okolicę.

Naszym gościom udostępniamy także wiele udogodnień, takich jak pokój zabaw dla dzieci oraz stół bilardowy. Można również korzystać z ogólnodostępnych tarasów i naszego przytulnego ogrodu wypoczynkowego. A wieczorami zapraszamy na grillowanie i relaks na placu zabaw dla dzieci. Dodatkowo, posiadamy bezpieczny parking na terenie posesji.

Jako trzykrotny Mistrz Obiektu Wczasowego, położeni pośród malowniczych sosen, dbamy o gustowne wnętrza, serwując doskonałą polską kuchnię. Nasza biblioteczka to dodatkowy element perfekcji, który znajduje się w naszym obiekcie.

Zapraszamy wszystkich na niezapomniane wczasy nad morzem! Przyjdźcie i cieszcie się urokami Leśnej Perły.