nocleg dom wypoczynkowy mewa Ustka

76-270 Ustka (woj. pomorskie)

Liczba miejsc: 180

Dom wypoczynkowy „MEWA” zaprasza do USTKI – miasta na każdą porę roku. Znajdujący się zaledwie 500 metrów od plaży, ten urokliwy obiekt oferuje szerokie, piaszczyste plaże, czystą wodę i malowniczy brzeg klifowy. Otoczony bogatymi lasami, dom wypoczynkowy emanuje atmosferą wakacyjną, wypełnioną zapachem słońca, plaży i sosnowego lasu.

Dla miłośników spacerów i aktywnego wypoczynku, w okolicy dostępne są liczne trasy spacerowe i rowerowe, szlaki turystyczne oraz możliwość zwiedzania Słowińskiego Parku Narodowego i rezerwatów przyrody na słowińskim wybrzeżu. W Ustce można również skorzystać z uroków licznych kawiarenek, punktów gastronomicznych, imprez plenerowych, koncertów, festynów i atrakcji dla dzieci i dorosłych, które umilą pobyt gościom.

Dom Wypoczynkowy „MEWA” oferuje wiele udogodnień na swoim terenie. Goście mają dostęp do miejsca na ognisko i grill, boisk do piłki siatkowej i piłki nożnej, placu zabaw dla dzieci oraz parkingu na ogrodzonym terenie pensjonatu. Pokoje są wyposażone w pełne węzły sanitarnie, a stołówka pomieści nawet 100 osób.

Wyposażenie domu wypoczynkowego „MEWA” obejmuje ogrodzony teren z zamykaną bramą i furtką, basen rekreacyjny o głębokości 1,2 metra, teren zielony o powierzchni około 800m2, boiska do piłki siatkowej plażowej, nożnej i koszykowej, miejsce na ognisko i grill, plac zabaw dla dzieci, 28 pokoi z łazienkami w budynku głównym, 17 pokoi z łazienkami w budynku dodatkowym oraz szeroki wybór sprzętu rekreacyjnego i sportowego, takiego jak telewizory, radia, sprzęt do gier, stoły do tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki, rowery, leżaki i wiele innych.

Na terenie obiektu znajdują się także automaty telefoniczne, telewizory w pokojach, pomieszczenia pomocnicze do gotowania, prania, suszenia i prasowania, zapewniając gościom komfortowy i funkcjonalny pobyt.