nocleg ośrodek kolonijny jagódka

82-103 Stegna, (woj. pomorskie)

Liczba miejsc: 160

Ośrodek kolonijny “Jagódka” w Stegnie to doskonałe miejsce na organizację kolonii letnich dla dzieci i młodzieży. Obiekt ten jest przystosowany do tego typu działalności i oferuje 160 miejsc noclegowych.

Ośrodek składa się z pięciu pawilonów hotelowych, w tym czterech parterowych oraz jednego piętrowego, z pokojami 4, 6 i 7-osobowymi oraz oddzielnymi pokojami dla wychowawców. W każdym pawilonie znajduje się węzeł sanitarny. Na terenie obiektu znajduje się również duże zaplecze socjalne, w tym świetlica z salą telewizyjną, gabinet lekarski, izolatki, zadaszony taras do gry w tenisa stołowego, boisko do gry w piłkę nożną, boisko do siatkówki, siłownia oraz plac zabaw dla dzieci.

Ośrodek dysponuje dobrze zagospodarowanym zapleczem kuchennym z dużą stołówką na dwieście miejsc i zapewnia smaczne, domowe posiłki przygotowywane z produktów pochodzących z ekologicznych gospodarstw regionu. Ośrodek znajduje się w odległości około 800 metrów od morza, do którego prowadzi własna, bezpieczna i piękna droga leśna.

Teren o powierzchni 11 200 m2 jest ogrodzony, strzeżony i oświetlony nocą. W ośrodku znajdują się również domy kempingowe dla osób odwiedzających kolonistów. Kolonie organizowane są od czerwca do końca sierpnia w turnusach dwu- i trzytygodniowych. Istnieje również możliwość zorganizowania “zielonej szkoły” w maju lub wrześniu.

Kadra pedagogiczno-opiekuńcza ma zapewniony bezpłatny pobyt w ośrodku. Cena pobytu obejmuje noclegi, wyżywienie (cztery posiłki dziennie) oraz fachową opiekę ratownika. Istnieje możliwość negocjacji terminów, warunków finansowych oraz kwestii dotyczących wychowawców.

Serdecznie polecamy Ośrodek kolonijny “Jagódka” jako doskonałe miejsce na organizację kolonii letnich dla dzieci i młodzieży.