Nad łąkami

76-211 Dębina (woj. pomorskie)
Kategoria: apartamenty
Liczba miejsc: 12

Zapraszamy do naszych apartamentów NAD ŁĄKAMI w Dębinie! Nasze stylowe budynki nawiązują do miejscowych tradycji architektonicznych. Ogród otaczający budynki tworzy atmosferę zacisza i przytulności. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i szukających ucieczki od hałasu wielkich miast. Ponadto, dla miłośników śpiewu ptaków i dobrej książki, nadmorska promenada stanowi dodatkowy atut.

Oferujemy Państwu różnorodne opcje zakwaterowania:

Dwa apartamenty o powierzchni 30 m2: Każdy z nich składa się z sypialni połączonej z wygodną łazienką oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym. Te apartamenty są przeznaczone dla 4 osób.
Apartament o powierzchni 60 m2: Posiada trzy sypialnie, salonik oraz wyposażony aneks kuchenny z jadalnią i dużą łazienką. Jest to idealny wybór dla grupy 6 osób.
Dwa apartamenty dwupokojowe: Wyposażone w komfortowe łazienki, z możliwością dostawki (jak wyżej). Przeznaczone dla 4 osób, z opcją dostawki dla dziecka.
Pięć pokoi gościnnych: Każdy z nich posiada komfortową łazienkę, z możliwością dostawki (łóżeczka lub łóżka dla dziecka). Pokoje są przeznaczone dla 2 osób dorosłych oraz dziecka.