nocleg pokoje u Edyty

64-100 Leszno (woj. wielkopolskie)

Kategoria: pokoje gościnne
Liczba miejsc: 16

Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszych nowych pokoi gościnnych, wyposażonych w łazienki, telewizję oraz aneks kuchenny. Nasz obiekt położony jest na pograniczu miasta Leszna, w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu przystanku autobusowego, sklepu, pływalni oraz aeroklubu. Pokoje znajdują się na parterze, z osobnym i dyskretnym wejściem. Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Dodatkowe udogodnienia dla naszych gości to możliwość korzystania z grilla oraz dostęp do udogodnień dla osób niepełnosprawnych, takich jak deska do prasowania, żelazko oraz pralka ogólnodostępna. Dla zmotoryzowanych gości zapewniamy bezpłatny parking, a dla tych, którzy potrzebują dostępu do internetu, oferujemy bezpłatne WiFi. Akceptujemy również obecność zwierząt.

Nasza recepcja czynna jest przez całą dobę, 24 godziny na dobę, aby zapewnić naszym gościom pełen komfort i obsługę. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego obiektu i miłego spędzenia czasu w naszych nowoczesnych pokojach gościnnych.

Serdecznie zapraszamy! Edyta