nocleg ambrozja dom gościnny

78-100 Kołobrzeg (woj. zachodniopomorskie)

Liczba miejsc: 18

Wczasy do Kołobrzegu, piękny nadmorski kurort.
Kołobrzeg to miejsce o niezwykłym mikroklimacie, z dużą ilością jodu i aerozolu morskiego unoszącego się w powietrzu. Jako największe uzdrowisko z 11 kilometrowym, najbardziej nasłonecznionym malowniczym wybrzeżem, Kołobrzeg oferuje bogactwo atrakcji i wiele niespodzianek. To miejsce, które zasługuje na określenie “Perła Bałtyku”.

Dom Gościnny położony jest w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych przy zachodniej plaży. W pobliżu znajdują się stołówka, bar, grillbar, restauracja, duży sklep spożywczy oraz wypożyczalnia rowerów i gokardów. W odległości 80 m od domu znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej. Do szerokiej piaszczystej plaży jest 15-20 min spacerkiem, ok. 850 m.

Do dyspozycji są pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami lub łazienka na dwa pokoje. Pokoje są wyposażone w duże wygodne łóżka. Na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny.

Goście mają do dyspozycji piękny duży ogród, grill, meble ogrodowe i sprzęt plażowy oraz parking na terenie posesji i bezprzewodowy internet.