nocleg gospodarstwo agroturystyczne pod kasztanem

87-313 Brzozie, (woj. kujawsko-pomorskie)

Liczba miejsc: 15

Zapraszamy do naszego malowniczego gospodarstwa, usytuowanego przy urokliwym jeziorze Wielkie Leźno. Oferujemy Państwu niezapomniany pobyt w naszych dwóch domkach letniskowych. Dodatkowo, posiadamy również domek z przytulną salą kominkową, idealny do zorganizowania miłego spotkania dla kilku osób.

W naszym gospodarstwie znajdą Państwo wiele atrakcji i możliwości relaksu. Do dyspozycji gości mamy rower wodny, łódki oraz własny pomost, gdzie można cieszyć się spokojnymi chwilami na wodzie. Dla fanów sportu oferujemy boisko do gry w siatkówkę, bilard, piłkarzyki oraz dart. Zachęcamy również do kąpieli w krystalicznie czystej wodzie jeziora i relaksu na piaszczystym brzegu. Dla najmłodszych nie brakuje miejsca do zabawy i radości.

Wieczory można spędzać przy romantycznym ognisku lub przyjemnym grillu, delektując się atmosferą wieczornego odpoczynku. W naszym gospodarstwie istnieje również możliwość zakupu kart wędkarskich PZW, abyście mogli spróbować szczęścia w wędkowaniu. Otaczające nas lasy są prawdziwym rajem dla spacerowiczów i miłośników grzybobrania, zapewniającą niepowtarzalne doświadczenia wśród przyrody.

Wszystko to tworzy atmosferę ciszy, spokoju i harmonii, gdzie można oderwać się od codziennych trosk i zatracić się w pięknie natury. Zapraszamy do naszego gospodarstwa, gdzie czekają na Państwa wyjątkowe chwile i niezapomniane wspomnienia.