nocleg pokoje gościnne Marzena

81-312 Gdynia (woj. pomorskie)

Kategoria: pokoje gościnne
Liczba miejsc: 25

Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty noclegowej w samym centrum Gdyni. Oferujemy komfortowe pokoje, w pełni wyposażone i wyposażone w łazienki, telewizję kablową oraz bezprzewodowy internet.

Dodatkowo, w sezonie od kwietnia do września, udostępniamy pokoje ze wspólnymi łazienkami. Dla bardziej wymagających Gości mamy do dyspozycji Pokój DE LUX, który jest wyposażony w sofę wypoczynkową, czajnik oraz dwa wyjścia na przylegający taras, prowadzący bezpośrednio do naszego pięknego ogrodu.

Wszystkie pokoje z łazienką są dodatkowo wyposażone w meble ogrodowe, które znajdują się na przestronnych tarasach w naszym pięknym ogrodzie. Obok pokoi Gości mają również dostęp do aneksu kuchennego, w którym znajduje się lodówka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna, czajnik bezprzewodowy oraz komplet naczyń.

Oprócz tego, nasi Goście mogą korzystać z przestronnego ogrodu, w którym po powrocie z plaży lub spaceru po mieście mogą rozpalić grill i zrelaksować się w cieniu naszej drewnianej wiaty. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy również plac zabaw.

Poza tym, nasz obiekt znajduje się w bliskiej odległości od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a także niedaleko od plaży, Bulwaru Nadmorskiego i Skweru Kościuszki.

Zapewniamy niezapomniany pobyt w centrum Gdyni.