nocleg ośrodek wodny

72-105 Lubczyna (woj. zachodniopomorskie)

Liczba miejsc: 70

Kąpielisko w Lubczynie to idealne miejsce na wypoczynek nad brzegiem Jeziora Dąbie. Położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie przystani żeglarskiej, a szeroka i piaszczysta plaża o długości około 200 metrów z boiskami do piłki siatkowej, nożnej i koszykowej stanowi atrakcyjne miejsce do spędzenia wolnego czasu. W sezonie plaża strzeżona jest przez ratowników WOPR.

Przystań Jachtowa posiada trzy baseny portowe, które mogą pomieścić około 35 jachtów śródlądowych i 15 jachtów morskich. W sezonie letnim serdecznie zapraszamy do wypoczynku w Ośrodku Wypoczynkowym Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Lubczynie czeka na Państwa baza noclegowa składająca się z domków o różnym standardzie dla 2, 3 i 4 osób, pole campingowe i namiotowe, punkty małej gastronomii oraz wypożyczalnia sprzętu sportowo-rekreacyjnego i pływającego. Na plaży znajduje się również kilkudziesięciometrowa zjeżdżalnia. Całość dopełnia miła i fachowa obsługa. Serdecznie zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w Kąpielisku w Lubczynie.