Kompleks Wypoczynkowy Czarodziejka

76-270 Ustka (woj. pomorskie)
Kategoria: domy wczasowe
Liczba miejsc: 139

Zapraszamy do naszego kompleksu ośrodków wypoczynkowych “Czarodziejki” w Ustce, doskonałego miejsca dla osób poszukujących relaksu i odpoczynku w samym sercu naszego dynamicznego miasta.

Nasze hotele są położone w bezpiecznej okolicy i oferują niesamowite widoki na nabrzeże. Nasze obiekty są tylko krokiem od najciekawszych miejsc. Ośrodki są otoczone przez restauracje, miejsca rozrywki oraz główne atrakcje turystyczne.

Oferujemy usługi najwyższej klasy, piękny i przytulny klimat zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dogodną lokalizację przy plaży, co gwarantuje wspaniały pobyt. Tworzymy unikalne doświadczenia sensoryczne dla naszych gości.

Bez względu na to, czy planujecie Państwo romantyczną przerwę, wyjazd ze znajomymi czy podróż służbową, doskonałe udogodnienia, stylowe i nastrojowe otoczenie oraz żywiołowy charakter Ustki zapewnią niezapomniane wrażenia z pobytu w “Czarodziejkach”. Oryginalny design i dominujący klimat intymności i ciepła z pewnością pozwolą na chwilę przyjemności. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty wypoczynku.

Oferujemy Państwu wspaniały odpoczynek zarówno dla grup zorganizowanych w formie turnusów, jak i dla osób wynajmujących pokoje na poszczególne dni.

Nasza oferta jest skierowana do rodzin z dziećmi, seniorów, młodzieży oraz firm organizujących imprezy integracyjne.

Kompleks wypoczynkowy Czarodziejki zapewni Państwu wszystko, co niezbędne do bezpiecznego wypoczynku Państwa dzieci. Dysponujemy kojcami, wanienkami oraz stolikami do karmienia dzieci. Dzięki temu nasz kompleks jest przyjazny dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.